Pomoćni skladištar (m/ž) @ Greyp

Sveta Nedelja, Croatia

U Greyp Bikes-u razvijamo i proizvodimo najnaprednije bicikle današnjice, kombinirajući elektroniku, IoT, biciklizam i vlastiti software, te u tom procesu postavljamo trendove u brzorastućoj industriji.

Tražimo osobu koja će se priključiti našem timu kao pomoćni skladištar.

Opis posla:

• Pomoćnik glavnom skladištaru

• zaprimanje i isporuka robe te administrativni poslovi vezani uz prijem i otpremu robe

• kontroliranje ispravnosti pridošle robe i prateće dokumentacije

• vođenje brige o stanju skladišta

• pripremanje robe i dostavnica za vanjske dostavne službe

• održavanje radnog prostora

• manipuliranje robom unutar skladišta

• utovar i istovar robe s vozila

• Briga o floti demonstracijskih bicikala

• Briga o opremi za demo bicikle (kacige, punjači, demo telefoni i sl.)

• Briga o opremi za demo evente i festivale (šatori, zastave i sl.)

Uvjeti:

• vozačka dozvola B kategorije, prednost je položena C kategorija

• osnove rada na računalu (Word, Excel, Internet)

• položen ispit za upravljanje viličarom

• min. 2 godine radnog iskustva (prednost: rad u skladištu elektroničkih komponenti)

• iskustvo rada u informacijskom sustavu (prednost SAP/ERP)

• znanje engleskog jezika

• pedantnost

Što nudimo:

• Dinamičnu i stimulativnu radnu okolinu sa mogućnosti napredovanja

• Biti dio brzorastuće industrije električnih vozila

• Okolinu koja potiče pro aktivnost i nove ideje

• Kontinuirano unaprjeđivanje

• Pet-friendly kompanija – slobodno povedi svog ljubimca na posao

Tell your friends about this position